Magic FM





Retea



  • Arad

    92.7

    Director: Codruta Belean
    Adresa: Iuliu Maniu, nr. 7, bl. P4, et. 5, ap. 21
    Telefon:0722.40.44.79
    Contact: codruta.belean@magicfm.ro

  • Bacau

    96.0

    Director: Radu Constantin Albu 0724.313.486 / 0744.613.405
    Doru Ridel 0727.229.155
    Daniel Tunaru 0726.777.159
    Bacau, Str. I. S. Sturza, nr. 2, hotel Decebal, etaj 11, camera 1104

  • Bistrita

    99.3

    Director: Sanda Hojda
    Adresa: Bd. Independentei, nr. 58, sc. D, ap. 125
    Telefon: 0727.229.172
    Contact: bistrita@magicfm.ro

  • Botosani

    98.1

    Director: Dan Carcea
    0722.450.960
    botosani@magicfm.ro
    Rodica Lazar
    0722.404.471
    rodica.lazar@magicfm.ro
    Adresa: Str. Arhimandrit Marchian nr.10, bloc turn, et.10, ap.42, tel. fix 0231/515940

  • Braila

    89.2

    Director: Cristina Manole
    Adresa: Str. Golesti, nr. 8
    Telefon: 0239.615.111
    Contact: cristina.manole@kissfm.ro

  • Brasov

    91.2

    Director: Puiu Leder
    Adresa: Brasov, str. M Kogalniceanu nr 19 , etaj 3 , ap 19
    Contact: puiu.leder@kissfm.ro

  • Bucuresti

    90.8

    Director: Florin Ciobica
    Adresa: Sp. Independentei, Sema Park, Cladirea City, et. 7
    Telefon: 021.318.8000
    Contact: office@magicfm.ro/ publicitate@magicfm.ro

  • Buzau

    105.6

    Director: Ema Dragan
    Adresa: Str. Unirii Nord, bl. 16J, et. 3, ap. 13, int. 100
    Telefon: 0726.555.534
    Contact: ema.dragan@kissfm.ro


  • Calarasi

    101.8

    Director: Andreas Balmus 0724.313.482
    Valentin Apostolache 0723.112.333Adresa: str. 1 Decembrie 1918, Hotel Calarasi, et. 606
    Telefon: 0242.315.844
    Contact: valentinapostolache@kissfm.ro

  • Cluj Napoca

    89.4

    Director: Camelia Oiegas
    Adresa: Str. Gh. Dima, nr. 49, sc. 3, et. 3, ap. 27
    Telefon: 0264.438.543 / 0264.438.542
    Contact: cluj@magicfm.ro

  • Constanta

    89.4

    Director: Adrian George Munteanu
    Adresa: Bd. Al. Lapusneanu, nr. 82, bl. LE32, sc. B, ap. 48
    Telefon: 0727.229.181
    Contact: adrian.munteanu@kissfm.ro
    Vanzari: Elena Mergeani
    Telefon: 0732.671.684
    Contact: elena.mergeani@magicfm.ro

  • Deva

    94.4

    Director: Adrian Ghitan
    Adresa: Aleea Crizantemelor, bl. M3, ap. 63, et. 10
    Telefon: 0726.266.450
    Contact: adrian.ghitan@kissfm.ro

  • Galati

    99.1

    Director: Claudiu Buduruta
    Adresa: Str. Stadionului, bl. M3
    Telefon: 0727.739.504
    Contact: claudiu_buduruta@kissfm.ro

  • Iasi

    91.1

    Director: Sorin David
    Adresa: ARIA OFFICE CENTER, etaj 6, Sos Nationala 37, Iasi
    Telefon: 0232.210.334 / 0724.313.480
    Contact: iasi@magicfm.ro

  • Magic FM Roman

    88.3

    Director: Valentina Mihai
    Adresa: Piatra Neamt Office, strada Petru Rares, Bl. A4, sc. A, ap. 1
    Telefon: 0730.015.199
    Contact: valentina.mihai@kissfm.ro

  • Miercurea Ciuc

    89.3

    Director: Mircea Colceriu
    Adresa: Str. Petofi, nr. 38
    Telefon: 0266.313.909
    Contact: mircea.colceriu@kissfm.ro

  • Neptun

    97.4

    Director: Adrian George Munteanu
    Adresa: Bd. Al. Lapusneanu, nr. 82, bl. LE32, sc. B, ap. 48
    Telefon: 0727.229.181
    Contact: adrian.munteanu@kissfm.ro
    Vanzari: Elena Mergeani
    Telefon: 0732.671.684
    Contact: elena.mergeani@magicfm.ro

  • Oradea

    98.2

    Director: Raul Oros 0724.313.489
    Adresa: Lotus Center, strada Nufarului, nr. 30, Oradea

  • Piatra Neamt

    89.8

    Director: Valentina Mihai
    Adresa: Piatra Neamt Office, strada Petru Rares, Bl. A4, sc. A, ap. 1
    Telefon: 0730.015.199
    Contact: valentina.mihai@kissfm.ro

  • Pitesti

    91.2

    Director: Andreas Balmus – 0724.313.482
    Vanzari Publicitate: Mihai Iordache – 0724.246.851
    Stiri / Productie: Razvan Robe – 0727.229.196
    Adresa: Bd. I.C. Bratianu, bl. C1, sc. A, et.10, ap. 28, Pitesti, jud. Arges.
    E-mail: pitesti@kissfm.ro
    Tel/fax: 0248.212.416

  • Ploiesti

    93.9

    Director: Iuliana Ionescu
    Adresa: Hotel Nord, Soseaua Vestului, nr.31, etaj 3, ca, 301
    Telefon: 0724.313.483
    Sales Executive: Cristina Alexandrescu
    Telefon: 0731.491.269
    Contact: cristina.alexandrescu@magicfm.ro

  • Ramnicu Valcea

    101.6

    Director: Lucian Turtoi
    Adresa: Bd. Tineretului, Casa Tineretului, nr. 1B, et. 3, sala A
    Telefon: 0725.440.797
    Contact: lucian.turtoi@magicfm.ro

  • Satu Mare

    94.9

    Director: Mugurel Sebok
    Adresa: Str. Gh. Lazar, nr. 1b, ap. 38, et. 2
    Telefon: 0724.32.32.61
    Contact: mugurel.sebok@magicfm.ro

  • Sfantu Gheorghe

    103.0

    Director: Mircea Colceriu 0725 378 418

  • Sibiu

    93.8

    Director: Marius Dicoiu – 0724.313.484
    Adresa: Aleea Fratii Buzesti, bl. 9, et. 10, ap. 41
    Telefon: 0269.233.624
    Contact: marius.dicoiu@magicfm.ro

  • Slobozia

    89.9

    Director: Valentin Apostolache 0723.112.333
    valentin.apostolache@magicfm.ro
    Adresa: b-dul Matei Basarab, bl. 35, c. A, Ap 30, et 8

  • Suceava

    99.0

    Director: Daniel Dragoi
    Adresa: Str. Zamcei, nr. 21 bis. et. 1
    Telefon: 0230.514.950
    0724.313.485
    Contact: suceava@magicfm.ro / daniel.dragoi@kissfm.ro
    Marketing: Costel Rusu
    0727.736.109
    Constantin Severin
    0721.211.866 suceava@magicfm.ro

  • Targu Jiu

    91.2

    Director: Diana Tuvene
    Adresa: Calea Eroilor nr.6, Hotel Gorj, et. 11
    Telefon: 0721.104.579
    Contact: diana.tuvene@kissfm.ro

  • Targu Mures

    101.2

    Director: Florin Romanta
    Adresa: Str. Ciucas, nr. 7, ap 37
    Telefon: 0265.264.739
    Contact: romantza@kissfm.ro

  • Zalau

    96.4

    Director: Ciprian Crisan
    Adresa: Bd. Mihai Viteazu, bl. OM, ap. 37
    Telefon: 0260.611.234
    Contact: magicfmzalau@gmail.com


    Magic FM

    Asculta cele mai inportante Radiouri din Romania online. Asculta Radio Magic FM, Radio Magic FM online, Radio Magic FM gratis, Radio Magic FM live, Radio online. Pentru a putea asculta Radio online, aveti nevoie de Adobe Flash Playe, pe care il puteti descarca de aici.
    Contine o lista cu cele inportante posturi de radio romanesti printre care Europa FM, Radio Guerilla, Radio ZU, Radio Romania Actualitati, care pot fi ascultate live online, direct din browser, sau puteti asculta din VLC media player, il puteti instala de aici. Cu doar un click, postul de radio dorit poate fi ascultat!


    magic-fmradio
    Bookmark the permalink.
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *