Program TV

Program TV Acum

  • Pro TV
    20:30

    12Stăpânul inelelor: Întoarcerea regelui

  • Antena 1
    23:30

    15Întuneric total

  • Telekom Sport 1
    23:45

    Sport 24 (stiri)

  • Kanal D
    23:15

    12 Ochii din umbră (R)

  • HBO Romania
    22:55

    18Echipa de tâlhari

  • Antena 3
    00:00

    Ştiri

  • RTV
    00:00

    Romania TV News 24:00

  • HBO 2
    22:30

    12Demolat

  • Prima TV
    22:30

    Cred în mine

  • Telekom Sport 2
    22:30

    Nba: La Lakers – New York (direct)

  • Pro 2
    00:00

    apIubire ca în filme – serial

  • TVR 1
    23:30

    Garantat 100%

  • TV1000
    23:10

    Jackie Brown

  • Realitatea Tv
    23:30

    Realitatea de la fix

  • HBO 3
    23:45

    18Pe cai ocolite

  • Discovery Channel
    00:00

    Goana după aur

  • Antena Stars
    23:00

    12Azucena – Ingerul de abanos

  • AXN
    23:30

    Total Recall. Memorie programată

  • National Tv
    22:30

    12Răzbunarea dragonului (R)

  • History
    00:00

    Extratereştri antici – Prototipurile

  • Pro Cinema
    22:45

    15Ținutul din mijlocul verii

  • Paramount Channel
    22:00

    The Grudge 2: Capcana

  • ID Xtra
    23:50

    Minciuni încâlcite – Iubire bolnavă

  • Pro X
    00:00

    Stiri Sport.ro

  • Disney Channel
    23:30

    Violetta – serial

  • National Geographic
    00:00

    Povestea noastră, cu Morgan Freeman – Lupta pentru pace

  • Telekom Sport 3
    22:30

    NBA: La Lakers – New York

  • EuroSport
    21:00

    Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit

  • B1 Tv
    00:00

    Știrile B1

  • Film Cafe
    00:05

    Call of Heroes 

  • Boomerang
    00:00

    Familia Flinstone – serial

  • Disney Junior
    00:05

    Vampirina

  • Happy Channel
    00:00

    apTată de fetiță – serial (R)

  • Minimax
    00:00

    Micul Prinţ

  • Cartoon Network
    23:50

    Ninjago – Maeştrii Spinjitzu – serial

  • Diva Universal
    22:00

    Sus, în aer

  • TLC
    00:00

    Separați la naștere

  • National Geo Wild
    00:00

    Tigroaica

  • Nickelodeon
    00:00

    Ciudații mei părinți

  • Cinemax
    22:35

    18Elle

  • Look TV
    00:00

    ap Tonik Show

  • EuroSport 2
    23:15

    Sanie: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia – Sprint

  • Discovery Science
    23:40

    Adevărul despre Terra – Europa mistuită de infern ?

  • Viasat History
    23:45

    Crime cu sânge albastru

  • TVR 2
    22:40

    12Fugi şi nu privi inapoi!

  • Telekom Sport 4
    23:00

    Formula 1: Canada

  • Digi Sport 1
    23:45

    ap Stirile Digi Sport

  • Pro Gold
    23:30

    apAniela – serial

  • TVR HD
    23:10

    Eurovision 2018 – Partea I

  • BBC Earth
    23:20

    Attenborough în spatele camerei de filmat – Hunger Wars

  • Kiss Tv
    06:00

    Rise & Kiss

  • TNT
    22:00

    18Blade II

  • Cinemax 2
    23:15

    12Piața Amerika

  • Digi 24 HD
    00:00

    Ştiri

  • TV Paprika
    23:30

    Invitaţie la masa lui Phil

  • Rai 1
    21:35

    Che tempo che fa

  • Trinitas TV
    00:00

    Al doilea Paraclis al Maicii Domnului

  • ProTV International
    00:00

    Teleshopping

  • AMC
    00:00

    18Un sac de oase – serial

  • Digi Sport 2
    23:45

    ap Kickboxing Glory 43

  • Look Plus
    22:30

    Vine Vaida pe la voi (R)

  • AXN Black
    00:00

    De la apusul la răsăritul soarelui – serial

  • UTv
    18:00

    All about Music

  • TVR International
    23:00

    apArtista, dolarii și ardelenii

  • Digi Film
    00:00

    15Turiști pe tărâmul groazei

  • Taraf TV
    00:00

    Videodedicaţii

  • Comedy Central
    23:45

    South Park – serial

  • Animal Planet
    23:50

    Lumea animalelor – Necenzurat – Problema ursului

  • N24 Plus
    00:00

    ap Vouă

  • Nasul TV
    00:00

    Nasul Canada

  • Bollywood Classics
    00:00

    Războinicul

  • Favorit Tv
    00:00

    Am venit cu voie bună (R)

  • MTV
    06:00

    Wake Up Call

  • Viasat Explorer
    23:55

    Maestrul evadărilor

  • AXN White
    23:55

    Răzbunarea – serial

  • Music Channel
    06:00

    Morning Mix

  • Speranta Tv
    00:00

    Academica

  • Viasat Nature
    23:30

    Poliţia Veterinară din Phoenix

  • TVR 3
    00:00

    Regatul Sălbatic (R)

  • FilmBox Plus
    23:30

    16Zile și nopți

  • Hit Music Channel
    06:00

    A.M.

  • AXN Spin
    00:05

    Test Drive

  • CBS Reality
    23:40

    Minut cu minut

  • Neptun TV
    23:30

    Photomania (R)

  • CNN
    00:00

    CNN Today

  • Baby TV
    00:00

    Dreamy Nights

  • FilmBox Family
    06:55

    Liga bisericii

  • Sundance
    00:00

    Sembene!

  • Digi Sport 3
    00:00

    ap Digi Sport Show

  • E! Entertainment
    00:00

    E! News

  • Mezzo TV
    00:05

    InterMezzo – CLIPS

  • DTX
    00:00

    Capturi extreme: Săptămână de coşmar

  • Digi Sport 4
    23:45

    ap Handbal F.: CSM Bistrita – ASC Corona Brasov Liga Nationala

  • Digi World
    23:45

    ap Atenţie, zonă protejată!

  • Digi Life
    23:55

    ap Gemenii bucătari

  • Extreme Sports
    23:55

    Top 10 KO

  • TVR Moldova
    22:00

    Columna

  • VH1
    06:00

    Rise And Shine With VH1

  • Digi Animal World
    23:45

    ap Nemaipomenitele poveşti cu câini

  • .

Program TV Urmeaza

  • Pro TV
    00:15

    12Gazda

  • Antena 1
    01:30

    apSpartacus – Partea I

  • Telekom Sport 1
    00:15

    Handbal F. Cn: Bistrita – Corona Brasov

  • Kanal D
    01:15

    Știrile Kanal D (R)

  • HBO Romania
    00:20

    18Fără armă în linia întâi

  • Antena 3
    01:00

    Editie speciala (R)

  • RTV
    01:00

    Romania TV News 24:00

  • HBO 2
    00:10

    15Faimos ca un alb – serial

  • Prima TV
    00:15

    12Străinul (R)

  • Telekom Sport 2
    01:15

    Fotbal Spania: Deportivo Alaves – Leganes

  • Pro 2
    00:45

    apLa Doña – serial (R)

  • TVR 1
    00:30

    Dosar România (R)

  • TV1000
    01:40

    Scream 3 – Crimă în 3 timpi

  • Realitatea Tv
    00:30

    Acasă la Oamenii Realităţii

  • HBO 3
    01:20

    12Haita – serial

  • Discovery Channel
    01:00

    Insula lui Bear Grylls

  • Antena Stars
    01:15

    VedeTOP (R)

  • AXN
    01:50

    Invincibila Jane

  • National Tv
    00:45

    Opriţi timpul! (R)

  • History
    01:00

    Regele care l-a păcălit pe Hitler

  • Pro Cinema
    01:00

    12Saga Amurg: Eclipsa (R)

  • Paramount Channel
    00:10

    127 de ore

  • ID Xtra
    00:45

    Spirite – Cabana din pădure

  • Pro X
    01:00

    ap Ora exacta in sport (R)

  • Disney Channel
    00:15

    Violetta Recipes

  • National Geographic
    01:00

    Povestea noastră, cu Morgan Freeman – Marşul libertăţii

  • Telekom Sport 3
    01:00

    Fotbal Anglia: Southampton – Tottenham

  • EuroSport
    00:25

    Ştirile Eurosport

  • B1 Tv
    00:35

    Seara milionarilor

  • Film Cafe
    02:20

    Seducţie şi şantaj

  • Boomerang
    00:30

    Familia Flinstone – serial

  • Disney Junior
    00:30

    Art Attack

  • Happy Channel
    01:00

    apO noua viata – serial (R)

  • Minimax
    00:25

    Misterul covoarelor zburătoare

  • Cartoon Network
    00:15

    Ninjago – Maeştrii Spinjitzu – serial

  • Diva Universal
    00:10

    Iniţiere mortală

  • TLC
    01:00

    Catastrofe canine – Teroare la scară mică

  • National Geo Wild
    01:00

    12 periculoşi – America de Nord

  • Nickelodeon
    00:25

    Henry Pericol

  • Cinemax
    00:45

    12Părinţi

  • Look TV
    01:00

    Un show cu gust

  • EuroSport 2
    00:30

    Tenis: Ghem, Schett şi Mats

  • Discovery Science
    00:30

    Adevărul despre Terra – Islanda ne va otrăvi văzduhul ?

  • Viasat History
    00:35

    Conspirație

  • TVR 2
    00:40

    apProfetul, aurul și ardelenii (R)

  • Telekom Sport 4
    01:00

    Fotbal Liga I: FC Botosani – CFR Cluj

  • Digi Sport 1
    00:15

    ap Fotbal: Real Madrid – Deportivo La Liga

  • Pro Gold
    01:15

    apȚinutul răzbunării – serial (R)

  • TVR HD
    00:20

    Filler

  • BBC Earth
    00:10

    Regate ascunse – Secret Forests

  • TNT
    00:25

    Eraser

  • Cinemax 2
    00:40

    18Cetățeanul X

  • Digi 24 HD
    01:00

    Ştiri

  • TV Paprika
    00:30

    Preparate de sărbătoare cu Schuhbeck

  • Rai 1
    01:05

    Speciale TG 1

  • Trinitas TV
    01:15

    Secvenţe TRINITAS

  • ProTV International
    00:30

    Superspeed la Pro TV (R)

  • AMC
    03:10

    15Nova zembla

  • Digi Sport 2
    01:45

    ap Fotbal: Genk – Anderlecht Pro League

  • Look Plus
    00:30

    ap Cinema Live

  • AXN Black
    01:00

    Polițiști fără frontiere – serial

  • UTv
    01:00

    DND My Night

  • TVR International
    00:15

    Exclusiv în România (R)

  • Digi Film
    01:30

    12Părinți și copii

  • Taraf TV
    01:00

    Videodedicaţii

  • Comedy Central
    00:15

    South Park – serial

  • Animal Planet
    00:45

    Căsuţe în copaci

  • N24 Plus
    00:15

    Știri (R)

  • Nasul TV
    01:00

    Păstorul cel bun (R)

  • Bollywood Classics
    02:50

    apHoțul de diamante

  • Favorit Tv
    02:00

    ap Euroferma (R)

  • Viasat Explorer
    00:20

    Maestrul evadărilor

  • AXN White
    01:10

    Răzbunarea – serial

  • Speranta Tv
    00:50

    GPS

  • Viasat Nature
    00:20

    Viața secretă a lacurilor

  • TVR 3
    00:30

    Povestea locului (R)

  • FilmBox Plus
    01:05

    16Quid Pro Quo

  • AXN Spin
    00:35

    Test Drive

  • CBS Reality
    00:30

    Infidelităţi

  • Neptun TV
    00:30

    Muzică populară (R)

  • CNN
    01:00

    CNN Today (with World Sport)

  • Baby TV
    00:30

    Moon and Stars

  • Sundance
    01:25

    A Ballerina’s Tale

  • Digi Sport 3
    00:15

    ap Stirile Digi Sport

  • E! Entertainment
    01:00

    Live from the Red Carpet – The 2018 SAG Awards

  • Mezzo TV
    00:30

    Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L’Olympia – Jazz

  • DTX
    00:23

    Capturi extreme: Cursa morţii

  • Digi Sport 4
    01:15

    ap Handbal F.: CSM Bucuresti – AHCM Slobozia Liga Nationala

  • Digi World
    00:10

    Vremea aventurilor

  • Digi Life
    00:45

    ap Zona de risc – Pielea,partea 1

  • Extreme Sports
    00:25

    Cele mai importante momente din Campionatul American de Motocros Profesionist AMA

  • TVR Moldova
    00:20

    Discover Romnia

  • Digi Animal World
    00:10

    ap Nemaipomenitele poveşti cu câini

  • .

Program TV

Program TV online azi. Vezi programul TV complet de azi si urmareste live programele tale preferate! Program TV, program tv Digi Sport, program tv Dolce Sport, program TV complet, program tv PRO TV, program tv Antena 1, program tv TVR 1, program tv Prima TV, program tv Kanal D

Comments are closed