Program TV

         

Program TV Acum

  • ProTV
    20:30

    12 Casa conspirativă

  • Antena 1
    20:00

    Te cunosc de undeva – (sezon nou)

  • Dolce Sport 1
    20:30

    Direct Fotbal Liga I: Dinamo – Csu Craiova

  • Kanal D
    20:00

    AP Bravo, ai stil!

  • HBO Romania
    22:00

    12 Ţestoasele Ninja 2

  • Antena 3
    21:30

    Q & A

  • HBO 2
    22:20

    12 Iron Man – Omul de oțel 3

  • Dolce Sport 2
    22:00

    Atp Rio (direct)

  • Prima TV
    20:30

    AP Banc show – Emisiune concurs

  • Acasa Tv
    22:00

    AP Inimă de frate – serial

  • Realitatea Tv
    21:00

    Realitatea românească

  • HBO 3
    06:00

    12 Tata în război cu… tata

  • Sport.ro
    22:00

    12 Îngerii lui Charlie – serial

  • Discovery Channel
    22:00

    Frăția motoarelor

  • TV1000
    21:45

    Mândrie și Prejudecată

  • AXN
    21:00

    Invadarea lumii : Bătălia Los Angeles

  • National Tv
    21:45

    15 Fosta mea iubire

  • Antena Stars
    22:00

    Refresh by Oana Turcu

  • History
    22:00

    Ronnie O’sullivan – Călătorie Prin America

  • Dolce Sport 3
    21:45

    Fotbal Spania: Eibar – Malaga

  • Pro Cinema
    20:30

    12 Rețeaua de socializare

  • Disney Channel
    21:00

    Compania Monștrilor

  • National Geographic
    22:00

    Invenții care schimbă lumea – În luptă cu pandemiile

  • Paramount Channel
    20:30

    Lista lui Schindler

  • TVR 1
    21:10

    Folclor

  • B1 Tv
    21:00

    360°

  • Happy Channel
    20:00

    12 Ultimul împărat

  • Disney Junior
    22:00

    Garda Felină

  • Boomerang
    22:15

    Familia Flintstone

  • Film Cafe
    00:00

    Departe de paradis

  • Minimax
    22:20

    Hungarian Folktales

  • Cartoon Network
    22:00

    Uimitoarea lume a lui Gumball – serial

  • National Geo Wild
    22:00

    Galapagos – Insulele sălbatice

  • Look TV
    22:00

    Planeta verde R

  • Nickelodeon
    22:15

    SpongeBob Pantaloni Patrati

  • Discovery Science
    22:25

    Cum se fabrică mâncarea – SUA – Afaceri reuşite

  • Dolce Sport 4
    21:45

    Fotbal Liga II: Brasov – Satu Mare

  • Cinemax
    21:30

    12 Fotbalistul shaolin

  • TLC
    22:00

    Vacanță deturnată – Kenia

  • Diva Universal
    22:00

    Hawaii 5.0 – serial – Kukaawale

  • EuroSport 2
    21:30

    Biatlon: Campionatele Mondiale de juniori, la Brezno Osrblie, în Cehia – Masculin, sprint

  • EuroSport
    22:00

    Ciclism: Turul Abu Dhabi

  • Viasat History
    22:00

    Viața privată a Tudorilor

  • Digi 24 HD
    06:00

    StiriSport. Meteo. Cu Teodora Tompea

  • Cinemax 2
    21:30

    18 Fragmentar

  • TVR 2
    22:10

    15 Orașul în flăcări

  • Acasa Gold
    21:30

    AP Numai iubirea – serial

  • TNT
    22:00

    12 Evadatul

  • BBC Earth
    22:20

    Omul pe Marte: misiune pe planeta roșie

  • Etno Tv
    00:00

    Destine celebre

  • TV Paprika
    22:00

    Mâncare stradală cu Ainsley Harriott

  • Rai 1
    22:10

    Si accettano miracoli

  • Trinitas TV
    22:00

    Jurnalul TRINITAS

  • UTv
    21:00

    All about Music

  • Look Plus
    20:30

    Fotbal Liga 1 Orange

  • AMC
    21:45

    Taxi

  • Animal Planet
    22:00

    Pescuit cu greutate – Festin sau foamete

  • ProTV International
    21:30

    AP Îngerașii – serial

  • Nasul TV
    00:00

    Păstorul cel bun

  • TVR HD
    22:10

    15 Orașul în flăcări

  • AXN Black
    22:20

    Un vârcolac adolescent – serial

  • TVR International
    22:00

    15 Schimb valutar

  • N24 Plus
    00:00

    AP Vouă

  • Favorit Tv
    00:00

    Festivalul FTV

  • Digi Film
    21:40

    12 Aeon Flux

  • FilmBox Family
    00:05

    12 Valetul meu Godfrey

  • Speranta Tv
    22:00

    Popas de suflet

  • Viasat Explorer
    22:00

    Drumuri periculoase

  • 1 Music Channel
    06:00

    Morning Mix

  • FilmBox Plus
    22:00

    Fortitude – serial

  • Comedy Central Extra
    22:00

    Teoria Big Bang – serial

  • Bollywood Classics
    20:30

    12 Dehli nu este prea departe

  • MTV
    06:00

    Wake Up Call

  • AXN Spin
    22:00

    Străina – serial

  • CBS Reality
    22:00

    Minut cu minut

  • AXN White
    22:20

    Comisarul Rex – serial

  • TVR 3
    22:00

    Remix

  • Fine Living
    22:00

    Salvatorul Casei – Casă eco și frumoasă la fermă

  • CNN
    22:00

    Erin Burnett OutFront

  • Hit Music Channel
    06:00

    A.M.

  • Neptun TV
    22:00

    Babel Show R

  • Da Vinci Learning
    22:00

    Mașinăria care ne-a creat

  • Mezzo TV
    21:30

    Hamlet by Thomas conducted by Marc Minkowski at La Monnaie in Brussels – Opera

  • Digi World
    22:00

    AP De-a lungul Loarei

  • Digi Animal World
    21:55

    AP Printesa Rani

  • Digi Life
    22:00

    AP VIOLENCES URBAINES CHRONIQUES DU 93

Program TV Urmeaza

  • ProTV
    22:45

    15 Adevăratul curaj

  • Antena 1
    23:15

    12 Elizabeth: Epoca de aur

  • Dolce Sport 1
    22:30

    Sport Center (talk-show) – Direct

  • Kanal D
    23:00

    AP Asta-i România!

  • HBO Romania
    23:50

    15 Agentul de la U.N.C.L.E.

  • Antena 3
    23:00

    Dincolo de ştiri

  • HBO 2
    00:30

    15 Marile minciuni nevinovate – serial

  • Dolce Sport 2
    02:00

    Rugby 6 Natiuni: Irlanda – Franta

  • Prima TV
    22:30

    12 Am fost cândva soldați… și tineri R

  • Acasa Tv
    23:00

    12 Moștenirea – serial

  • Realitatea Tv
    23:00

    Realitatea de la fix

  • Sport.ro
    23:00

    15 1000 Ways to Die – serial

  • Discovery Channel
    23:00

    În bătaia focului

  • TV1000
    23:50

    Armata celor 12 maimuțe

  • AXN
    23:20

    Minți criminale: Dincolo de hotare – serial

  • National Tv
    23:30

    Poama acră

  • Antena Stars
    23:00

    VedeTOP

  • History
    23:00

    Arme născute din foc – Preferaţii fanilor

  • Dolce Sport 3
    23:45

    Play

  • Pro Cinema
    23:00

    12 Artistul

  • Disney Channel
    22:40

    Tam-tam cu tribul Ronk – serial

  • National Geographic
    23:00

    Pierdut printre străini – Mama e traficant

  • Paramount Channel
    23:45

    Inamicul e aproape

  • TVR 1
    23:00

    Profesioniştii… cu Eugenia Vodă

  • B1 Tv
    23:00

    Știrile B1

  • Happy Channel
    23:30

    AP Văduvele negre – serial

  • Disney Junior
    22:30

    Garda Felină

  • Boomerang
    22:45

    Familia Jetson

  • Film Cafe
    02:00

    Laleaua Neagră

  • Minimax
    22:30

    Geronimo Stilton

  • Cartoon Network
    22:35

    Uimitoarea lume a lui Gumball – serial

  • National Geo Wild
    23:00

    Panda uriași – Crescuți în captivitate

  • Look TV
    22:30

    Perfecțiune R

  • Nickelodeon
    22:30

    Testoasele Ninja

  • Discovery Science
    22:50

    Vânătorii de mituri – Supravieţuitori de pe “Titanic”

  • Dolce Sport 4
    23:30

    Magazin UEFA Champions League

  • Cinemax
    23:20

    18 Duelul

  • TLC
    23:00

    Vacanță deturnată – Jamaica

  • Diva Universal
    23:00

    Hawaii 5.0 – serial – Pono Kaulike

  • EuroSport 2
    22:30

    Biatlon: Campionatele Mondiale de juniori, la Brezno Osrblie, în Cehia – Feminin, sprint

  • EuroSport
    23:30

    Superbike: Campionatul Mondial, la Phillip Island, în Australia

  • Viasat History
    22:50

    Maşinării ucigaşe

  • Digi 24 HD
    07:00

    StiriSport. Meteo. Cu Teodora Tompea

  • Cinemax 2
    23:15

    12 Socrul

  • TVR 2
    00:10

    Eurovision. Semifinaliştii!

  • Acasa Gold
    22:30

    AP Suflet călător – serial

  • TNT
    00:35

    18 Platoșa de metal

  • BBC Earth
    23:10

    Cosmonauții

  • Etno Tv
    02:00

    Revelionul artiştilor

  • TV Paprika
    23:00

    Un francez înnebunit după mâncare

  • Rai 1
    00:10

    Nati stanchi

  • Trinitas TV
    22:55

    Sfinţii zilei (Sinaxar)

  • UTv
    01:00

    DND My Night

  • Look Plus
    22:30

    Fotbal Look

  • AMC
    23:25

    Dubla personalitate

  • Animal Planet
    22:55

    Poliţia aligatorilor

  • ProTV International
    22:30

    AP La bloc – serial

  • Nasul TV
    01:30

    Film documentar

  • TVR HD
    00:10

    AP Politică şi delicateţuri

  • AXN Black
    23:15

    Un vârcolac adolescent – serial

  • TVR International
    23:40

    Iaşii marilor iubiri R

  • N24 Plus
    00:15

    Știri R

  • Favorit Tv
    03:00

    Spectacol FTV R

  • Digi Film
    23:20

    15 Walk the Line – Povestea lui Johnny Cash

  • Speranta Tv
    22:30

    Pomul vieţii

  • Viasat Explorer
    23:00

    Căutătorii de aur din Australia

  • FilmBox Plus
    22:50

    Războiul giganţilor presei – serial

  • Comedy Central Extra
    22:30

    Doi bărbați și jumătate – serial

  • Bollywood Classics
    22:55

    12 Răpirea

  • AXN Spin
    23:05

    Străina – serial

  • CBS Reality
    22:50

    Închisoarea

  • AXN White
    23:30

    Comisarul Rex – serial

  • TVR 3
    22:55

    Maşina timpului

  • Fine Living
    22:30

    Salvatorul Casei – Salvatorul celei mai urâte case

  • CNN
    22:30

    News Special

  • Neptun TV
    22:30

    Europa TV R

  • Da Vinci Learning
    23:00

    Chipul – Recunoaşterea

  • Mezzo TV
    00:20

    InterMezzo – CLIPS

  • Digi World
    22:55

    AP Zbor către lume

  • Digi Animal World
    22:45

    AP Un orfelinat în sãlbãticie

  • Digi Life
    22:55

    AP Adolescenţa şi homosexualitatea



Program TV online azi. Vezi programul TV complet de azi si urmareste live programele tale preferate! Program TV, program tv Digi Sport, program tv Dolce Sport, program TV complet, program tv PRO TV, program tv Antena 1, program tv TVR 1, program tv Prima TV, program tv Kanal D